Timelinks Sixth Grade The World Volume 1 Student Edition

TimeLinks Sixth Grade The World Volume 1 Student Edition PDF Book Detail:
Author: McGraw-Hill Education
Publisher: McGraw-Hill Education
ISBN: 9780021513499
Size: 55.33 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Juvenile Nonfiction
Languages : en
Pages : 237
View: 5993

Get Book

Book Description: Every grade level is designed with colorful, powerful images and readable text to make Social Studies more relevant than ever before.

                                                    PDF Book Detail:
Author: Тімоті Феррісс
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171239038
Size: 47.99 MB
Format: PDF, ePub
Category : Psychology
Languages : uk
Pages : 257
View: 4735

Get Book

Book Description:

                                                  PDF Book Detail:
Author: Метью Діксон
Publisher: Наш формат
ISBN: 6177552196
Size: 32.20 MB
Format: PDF, Mobi
Category : Business & Economics
Languages : uk
Pages : 240
View: 3374

Get Book

Book Description: Успіх вашого бізнесу залежить від низки чинників, але один із перших — це ефективність відділу продажів. Саме команда продуктивних продавців може стати вашою суперсилою, яка допоможе випереджати конкурентів навіть у складні економічні часи. Як зробити із посереднього менеджера з продажів справжню зірку? Які вміння, знання та підходи впливають на ефективність продажів? На ці та інші питання дають відповідь Метью Діксон та Брент Адамсон.

          PDF Book Detail:
Author: Мольєр
Publisher: Strelbytskyy Multimedia Publishing
ISBN:
Size: 22.78 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category : Drama
Languages : uk
Pages :
View: 6088

Get Book

Book Description: Комедія у віршах «Мізантроп» належить перу відомого французького драматурга Мольєра, справжнє ім'я якого — Жан Батист Поклен (1622-1673). Переконаний мізантроп Альцест готовий порвати з друзями, щоб не відступитися від своїх принципів. Головний герой вважає, що завжди і за будь-яких обставин слід говорити людям правду в обличчя, ніколи не вдаючись до лестощів... У творі Мольєр сатирично змальовує аморальність, дріб'язковість та улесливість столичного дворянства, продажність суду, а також штучний пафос багатьох літературних творів того часу. Творчість Мольєра мала чималий вплив на подальший розвиток світової драматургії. Іншими відомими творами автора є п'єси «Міщанин-шляхтич», «Удаваний хворий», «Тартюф», «Скупий», «Дон Жуан» та ін.

    PDF Book Detail:
Author: П'єр Корнель
Publisher: Litres
ISBN: 5040120419
Size: 62.34 MB
Format: PDF, ePub
Category : Drama
Languages : uk
Pages :
View: 636

Get Book

Book Description: «Сід» – театральна п'єса (трагікомедія) у віршах П'єра Корнеля. Українською її переклав Максим Рильський. Родріго, пристрасно закоханий в Хімену, змушений викликати на поєдинок батька своєї коханої, графа де Гормаса, який образив його батька дона Дієго. Родріго вагається між любов'ю і захистом родової честі, йому боляче втрачати Хімену, але врешті-решт він виконує свій синівський обов'язок... П'єр Корнель (1606—1684) – французький драматург, «батько французької трагедії», один із творців класицизму у французькій літературі.