The Complete Book Of Locks And Locksmithing Seventh Edition

The Complete Book of Locks and Locksmithing Seventh Edition PDF Book Detail:
Author: Bill Phillips
Publisher: McGraw Hill Professional
ISBN: 1259834697
Size: 38.58 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category : Technology & Engineering
Languages : en
Pages :
View: 2340

Get Book

Book Description: The most current and comprehensive resource available on locksmithing – fully updated to reflect the latest technologies The Complete Book of Locks and Locksmithing, Seventh Edition, offers complete, up-to-date information on locks and keys—from old-fashioned designs to modern electromagnetic locks. This edition has been thoroughly revised to include details not found in most general circulation locksmithing books, including new instruction on unlocking today’s cars, installing and servicing smart locks, and opening locked doors. You will also find an all-new chapter on frequently asked questions and a complete registered professional locksmith examination. Written by a master locksmith and experienced author, the Seventh Edition offers detailed coverage of the latest techniques for lockpicking and fixing, safe opening and servicing, auto lock releasing, and electronic and high-security mechanical lock maintenance. You will also learn how to conduct a home security survey, get hired as a professional locksmith—even start up and run your own locksmithing business. If you want an engagingly written, well-illustrated, cutting-edge guide to the fascinating field of locksmithing, your search ends here.

          PDF Book Detail:
Author: Віктор Гюго
Publisher: Glagoslav Publications
ISBN: 9660377371
Size: 36.19 MB
Format: PDF
Category : Fiction
Languages : uk
Pages : 800
View: 4309

Get Book

Book Description: ...1815 рік. Колишній каторжник Жан Вальжан після 19-річного ув’язнення виходить на волю. Його переповнює злість до всього світу, у нього не залишилося нічого святого, він не вірить нікому і нічому. Однак усе міняє зустріч з католицьким єпископом Мірієлем — першою і єдиною людиною, яка пожаліла його, каторжника, відкинутого суспільством. Ця зустріч так вразила Вальжана, що він докорінно змінив своє життя: під чужим ім’ям заснував фабрику, завдяки якій виріс добробут цілого містечка, мером якого він потім став. Однак скоївши злочин у минулому житті, він стає бажаною здобиччю французької поліції і змушений переховуватися. Після смерті Фантіни — жінки, за долю якої Жан Вальжан ніс відповідальність, єдиною близькою йому людиною залишається її дочка Козетта. Заради щастя дівчинки він готовий на все...

                       PDF Book Detail:
Author: Френсіс Скотт Фіцджеральд
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171253030
Size: 70.99 MB
Format: PDF
Category : Juvenile Fiction
Languages : uk
Pages :
View: 3150

Get Book

Book Description: • Культовий класик ХХ століття • Від автора легендарного роману «Великий Ґетсбі» • Невідомі твори Фіцджеральда, які публікуються вперше «Я віддав би життя за тебе» — збірка оповідань, які Фіцджеральд написав протягом 1930-х років і раніше. Вони побачили світ тільки за 80 років після написання. На той час, коли письменник створив оповідання, журнали й видавництва відмовлялися публікувати їх. Причиною були занадто провокаційні, суперечливі та відверті теми. Авторові пропонували переробити сюжети, аби твори могли продаватися. Та письменник вирішив, що в такому разі нехай краще вони залишаються неопублікованими, аніж він зрадить себе і свій талант. Оповідання збірки, написані в характерній авторській манері, є тими штрихами, які зображують повну картину сміливої та безкомпромісної історії творчості Френсіса Скотта Фіцджеральда. Це справжній скарб, який був би занадто коштовним для журналів 1930-х років. Нам пощастило. Newsday

         PDF Book Detail:
Author: Serhiĭ Z︠H︡adan
Publisher:
ISBN:
Size: 38.45 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Popular literature
Languages : uk
Pages : 229
View: 4355

Get Book

Book Description:

            PDF Book Detail:
Author: Василь Симоненко
Publisher:
ISBN:
Size: 34.25 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category :
Languages : uk
Pages : 245
View: 6293

Get Book

Book Description:

               PDF Book Detail:
Author: Наполеон Гілл
Publisher: Strelbytskyy Multimedia Publishing
ISBN:
Size: 44.42 MB
Format: PDF, ePub
Category : Fiction
Languages : uk
Pages :
View: 2566

Get Book

Book Description: Уже кілька поколінь людей вважають цю книгу однією з найбільш чудодійних у всьому світі. У цій книзі Ви знайдете випробуваний на практиці план, як стати багатою людиною. Вона розповість Вам про те, як діяти, і саме, як діяти негайно, як все життя йти вперед, влаштовувати своє щастя і примножувати багатство, тоді як інші не можуть навіть розпочати. «Думай і багатій» - книга американського письменника, журналіста і психолога Наполеона Гілла розповідає не тільки про те, як стати багатим: водночас викладена в ній філософія може бути використана, щоб допомогти людям досягти успіху в усіх напрямках. "Думай і багатій" давно стала стандартом мотиваційної літератури і отримала статус класичного підручника з самовдосконалення. Опанувавши цілком (і теоретично, і практично) цю важливу книгу, ви зумієте досягти успіху на шляху до багатства і духовного благополучччя. Книга є результатом більш ніж двадцяти років досліджень, заснованих на тісній співпраці автора з великою кількістю людей, які досягли успіху в житті. Гілл вивчив характеристики цих людей і розробив 13 «законів», здатних привести до успіху. У книзі стверджується, що бажання, віра і наполегливість можуть дозволити людині домогтися в житті великих результатів, якщо при цьому вдасться придушити негативні думки і зосередитися на довгострокових цілях.

                            PDF Book Detail:
Author: Луций Апулей
Publisher: Litres
ISBN: 5041197245
Size: 61.64 MB
Format: PDF, Mobi
Category : Drama
Languages : uk
Pages :
View: 4249

Get Book

Book Description: Читачам пропонується один з найкращих творів античної літератури – роман римського письменника Апулея (125–170), що належить до вершин світового письменства. Перед нами захоплююча розповідь про дивовижні пригоди головного героя Луція, перетвореного магічною силою на осла. Роман приваблює незвичайним сплавом казкових, фольклорних та реалістичних сюжетів, а також достеменним відтворенням життя римської провінції II ст. н. е.

Ab Bookman S Weekly

AB Bookman s Weekly PDF Book Detail:
Author:
Publisher:
ISBN:
Size: 80.32 MB
Format: PDF, Mobi
Category : Antiquarian booksellers
Languages : en
Pages :
View: 5330

Get Book

Book Description:

Forthcoming Books

Forthcoming Books PDF Book Detail:
Author: Rose Arny
Publisher:
ISBN:
Size: 23.91 MB
Format: PDF, Mobi
Category : American literature
Languages : en
Pages :
View: 1029

Get Book

Book Description:

Paperbound Books In Print

Paperbound Books in Print PDF Book Detail:
Author:
Publisher: R. R. Bowker
ISBN: 9780835213301
Size: 20.18 MB
Format: PDF, ePub
Category : Paperbacks
Languages : en
Pages : 4272
View: 7267

Get Book

Book Description: